Szkoła Rodzenia

Szkoła Rodzenia Piaseczno
Jak szybko powinnaś isć do szkoły rodzenia?
Sprawdź klikając obrazek 🙂

 Szkoła Rodzenia w  Piasecznie.
Już w krótce zapraszamy wszystkich chętnych rodziców oczekujących narodzin dziecka (także kolejnego) na zajęcia szkoły rodzenia realizowane w ramach edukacji przedporodowej NFZ (nieodpłatne!) w nowopowstającym
Centrum Położnictwa i Rehabilitacji
AGAPE.

Spodziewasz się dziecka i poszukujesz rzetelnej firmy świadczącej usługi opiekuńcze w okresie okołoporodowym i połogu?

Otoczymy opieką Ciebie, twoje nowonarodzone dziecko oraz rodzinę.

Od momentu, gdy zdecyduje się zajść w ciąże, możesz liczyć w centrum Agape na pomoc ekspertów na jaką zasługujesz.
Możesz liczyć na położną opiekującą się matką i dzieckiem w czasie ciąży, po porodzie w szpitalu i na wizytach domowych w połogu oraz na ułatwiony kontakt z lekarzami wszystkich specjalizacji, którzy udzielają matce i dziecku porad medycznych i wydają zalecenia co do leczenia i opieki nad dzieckiem.

Oferujemy zabiegi rehabilitacyjne dla dzieci z zaburzeniami rozwojowymi, tych z niską wagą urodzeniową i przedwcześnie urodzonych oraz u także tych z zaburzeniami okołoporodowymi. Nasi rehabilitanci wykonują indywidualne terapie zaburzeń neurologicznych metodą NDT Bobath.

W swoich działaniach  stosujemy model opieki nad kobietą i dzieckiem w fizjologicznym okresie okołoporodowym w praktyce pozaszpitalnej opracowany przez Sekcje  Położnych Niezależnych przy stowarzyszeniu „Dobrze Urodzeni”

szkoła rodzenia uczy, bawi , odstresowujeSerdecznie zapraszam na wiosenną edycję szkoły rodzenia. Jeśli jesteś zainteresowana lub masz znajomych, którym mógłabyś polecić taki kurs, w którym uczestniczę to proszę – przekaż  informację dalej.
Zapraszam!
Sylwia Bieńkowska

Osoby zainteresowane proszone są o zgłaszanie się  mailowo na adres : biuro@agape.type.pl